MENU

BURGER

Kömür ateşi ile etin mükemmel uyumu..

Classic Burger

160 Gr. %100 dana eti, özel sos ile; marul, domates, kornişon turşu ve yanında patates kızartması servis edilir..

Cheese Burger

160 Gr. %100 dana eti, özel sos ile; marul, domates, kornişon turşu, cheddar peyniri, mozerella peyniri ve yanında patates kızartması servis edilir..

Tikee Burger

200 Gr. %100 dana eti, özel sos ile; marul, domates, karamelize soğan, kornişon turşu ve yanında patates kızartması servis edilir..

BBQ Burger

160 Gr. %100 dana eti, barbekü sos ile; ızgara mantar, mix biber, ızgara domates, karamelize soğan, ızgara sarımsak, kornişon turşu, el yapımı sarımsaklı mayonez ve yanında patates kızartması servis edilir..

Bacon BBQ Burger

160 Gr. %100 dana eti, barbekü sos ile; ızgara mantar, mix biber, dana bacon ızgara domates, karamelize soğan, ızgara sarımsak, kornişon turşu, el yapımı sarımsaklı mayonez ve yanında patates kızartması servis edilir..

Garlic Mush Burger

160 Gr. %100 dana eti, barbekü sos ile; marul, domates, ızgara biber, jalapeno biber, yeşil soğan, sarımsaklı ızgara mantar, kornişon turşu, cheddar peyniri, kekikli mozerella ve yanında patates kızartması servis edilir..

But Burger

160 Gr. %100 tavuk but, özel sos ile; marul, domates, kornişon turşu ve yanında patates kızartması servis edilir..

Peppitos Hot Burger

160 Gr. %100 dana eti, özel sos ile; marul, domates, jalapeno biber, acı chipetle sos kornişon turşu, nane yaprakları, mozerella peyniri, el yapımı sarımsaklı mayonez ve yanında patates kızartması servis edilir..

Big Craft Burger

220 Gr. %100 dana eti, özel sos ile; dana jambon, dana bacon, marul, domates, kornişon turşu, nane yaprakları, mazerella peyniri, el yapımı sarımsaklı mayonez ve yanında patates kızartması servis edilir..

White Russian Burger

160 Gr. %100 dana eti, özel sos ile; rus salatası, nane ve roka yaprakları, ızgara domates, ızgara halka soğan, kaşar peyniri, moerella peyniri ve yanında patates kızartması servis edilir..

Smash Lokum Burger

160 Gr. dana bonfile lokum dilimleri, karamelize soğan, nana yaprakları, ızgara domates, ızgara kapya biber, sarımsaklı mayonez ve yanında patates kızartması servis edilir..

Hawaii Burger

160 Gr. yağsız satır kıyma, iceberg yaprakları arasında kırmızı lahana, domates, ızgara biber, ve yanında patates kızartması servis edilir..

Mr. Bacon Burger

160 Gr. %100 dana eti, özel sos ile; akdeniz yeşillikleri, kornişon turşu, domates, 100 gr dana bacon, kırmızı soğan, sarımsaklı mayonez ve yanında patates kızartması servis edilir..

Pick Beets Burger

160 Gr. %100 dana eti, özel sos ile;domates, pancar turşusu, mazerella peyniri, roka yaprakları, sarımsaklı mayonez ve yanında patates kızartması servis edilir..

Bullmix Burger

220 Gr. %100 dana eti, özel sos ile; ıdana bacon, dana jambon, dana carpaccio, mazerella peyniri, ızgara domates, karamelize soğan, sarımsaklı mayonez ve yanında patates kızartması servis edilir..

Vejeteryan Burger

Özel sos ile; 160 Gr. kaşar, mozerella, cheddar karışımı peynir köftesi, roka, salatalık, charleston biber, domates ve yanında patates kızartması servis edilir..

Smurfs Burger

60 Gr.Classic Burger, 60 Gr.Cheese Burger ve 60 Gr.Garlic Mush Burger..

Combo Turco Burger

160 Gr. %100 dana eti, özel sos ile; ıkibrit dana sosis dilimleri, dana jambon, dana bacon, nane ve roka yaprakları, ızgara hellim peyniri, domates, közlenmiş kapya biber ve yanında patates kızartması servis edilir..

Gobit Bonfile Burger

160 Gr. %100 dana bonfile dilimleri, özel sos ile; ızgara kırmızı soğan, ızgara domates, ızgara kapya, California biber, ızgara sarımsak, nane yaprakları, el yapımı sarımsaklı mayonez, kekikli mozzarella ve yanında patates kızartması servis edilir..

Please reload

STEAK

Kömür ateşi ile etin mükemmel uyumu..

MamaCraft Köfte

220 Gr. %100 dana köfte, ızgara domates, ızgara soğan, ızgara biber, patates püresi, kaşık salata eşliğinde..

Kaşarlı Köfte

220 Gr. tek parça kaşar dolgulu %100 dana köfte, ızgara domates, ızgara soğan, ızgara biber, kaşık salata eşliğinde..

Tornedo Beef Plate

200 Gr. kazbaşı şeklinde doğranmış bonfile parçaları, ızgara domates, ızgara soğan, ızgara biber, patates püresi, kaşık salata eşliğinde..

Wellington Steak

Dananın sırt kısmından çıkartılan 300-350 Gr bonfile; jambon, mantar ve krepe sarılı şekilde patates püresi ve sebze buketi ile..

Lokum Mamacraft

Özel baharatlar ile marine edilmiş dananın sırt kısmından çıkartılan 300 Gr. madalyon bonfile dilimleri, patates püresi ve sebze püresi ile..

MamaCraft Bonfile

Spagetti şeklinde kesilmiş 250 Gr. uzun bonfile şeritleri özel baharat ve sosu, patates püresi ve sebze buketi ile..

Dallas Steak

Dananaın sırtından çıkartılan antrikot kısmıdır. 400-450 Gr. ağırlığındadır. 65/85 Gr. protein ve 512 yağ oranı içerir, patates püresi ve sebze püresi ile..

MamaCraft Beef Plate

100 Gr. dana köfte, 100 Gr. Dana pirzola, Gr. dana lokum, Gr. ızgara bonfile ile servis edilir. 65-80 Gr. protein ve %10 yağ oranı içerir.

Newyork Steak

Dananın kontrofile kısmıdır. 200/300 Gr. ağırlığındadır. 50-70 Gr. Protein %9 yağ oranı içerir.

T-Bone Steak

Dananın hem nofile hem kontrofilenin bir arada bulunduğu kısmıdır. 350-450 Gr. ağırlığındadır. 65-85 Gr. protein %10 yağ oranı içerir

Bonfile Izgara

Dananın sırt kısmından çıkartılan en yumuşak etidir. 220-250 Gr. ağırlığındadır. 50-70 Gr. protein ve %3 yağ oranı içerir.

Please reload

İÇECEK

...

Girit Usulü Ev Yapımı Limonata

...

Fuse Tea

...

Cola

...

Fanta

...

Sprite

...

Soda

...

Meyveli Soda

...

Ayran

...

Zencefilli Gazoz

Please reload

SICAK KAHVELER

Espresso (Double)

Americano

Filtre Kahve

Cappucino

Latte

Caramell Latte

Vanilyalı Latte

Chocolate Mint

Coconat Chocolate Mint

Mint Caramelo

White Chocolate Mocha

Chocolate Nuts

Hot Chocolate

Nescafe

Türk Kahvesi

Please reload

SOĞUK KAHVELER

Ice Americano

Ice Latte

Ice Caramell

Ice Vanilya

Ice Chocolate Mint

Ice Coconat Mint

Ice Coconat Chocolate

Ice White Mocha

Ice Chocolate Nuts

Please reload

MILKSHAKE

Chocolate Milkshake

Banana

Strawberry

Vanillia

Please reload

PASTALAR

Cheesecake

Cookies

Please reload

ÇAYLAR

Çay

Adaçayı

Kış Çayı

Yeşil Çay

Papatya Çayı

Ihlamur

Please reload